ΤΕΛΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ ΧΕΙΜΕΡΙΝΟΥ ΕΞΑΜΗΝΟΥ 2019/20
    • Η εξεταστική περίοδος για το Χειμερινό Εξάμηνο 2019-20 αρχίζει από τις 06/12/19 μέχρι και τις 20/12/19.
    • Οι εξετάσεις των μαθημάτων του Κέντρου Γλωσσών έχουν διευθετηθεί από τις 02/12/19 μέχρι και τις 05/12/19.
    • Οι εισηγήσεις για αλλαγές σε ημερομηνίες, ώρες και αίθουσες εξετάσεων που έχουν σταλεί στην Υπηρεσία Σπουδών και Φοιτητικής Μέριμνας έχουν διευθετηθεί. Επομένως προτρέπονται ακαδημαϊκοί και φοιτητές να ελέγχουν τις εξετάσεις που τους αφορούν ξανά.

Ανθρωπιστικών Επιστημών

Θετικών και Εφαρμοσμένων Επιστημών

Κοινωνικών Επιστημών και Επιστημών της Αγωγής

Οικονομικών Επιστημών και Διοίκησης

Πολυτεχνική
Φιλοσοφική

imagesKJ7QHJJG

Για περαιτέρω διευκρινίσεις παρακαλώ όπως επικοινωνήσετε με την Έλενα Πελετιέ στο email: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε.